101901652_2929546053781604_5816893226535092224_o

ul. Szaserów 119
04-349 Warszawa
tel: 22 610 36 04
p48@edu.um.warszawa.pl

Aktualności

List prezydenta m.st. Warszawy
28 sierpnia 2020

Szanowni Rodzice Prosze o zapoznaie się z listem prezydenta m.st. Warszawy w sprawie rozpoczęcia roku szkolnego. PISMO

Pierwszy tydzień w przedszkolu 3 ...
27 sierpnia 2020

Wrześniowa adaptacja trzylatków Drodzy Rodzice, informujemy, iż w dniach 1 - 3 września 2020 r. z uwagi na komfort i ...

Rozpoczęcie roku
27 sierpnia 2020

Szanowni Państwo, Przedszkole nr 48 „Zielony Groszek” w roku szkolnym 2020/20201 czynne będzie w godz. 7.00-17.30. Godziny ...

PRACA PORADNI PODCZAS STANU EPIDEMII OD 4.05.2020 ROKU - dyżury specjalistów 11.05.-15.05.2020

Szanowni Państwo, 

od 4 maja 2020 r. Poradnia nr 16 wznawia działalność diagnostyczną w zakresie wydawania dokumentów niezbędnych do organizacji kształcenia dzieci/ młodzieży i ważnych dla ich przyszłości edukacyjnej. W pierwszej kolejności zapraszamy uczniów potrzebujących pilnie orzeczeń o potrzebie kształcenia specjalnego. 

Ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii diagnozy w Poradni odbywają się wyłącznie po wcześniejszym umówieniu wizyty.

W celu umówienia wizyty diagnostycznej należy skontaktować się bezpośrednio ze specjalistą opiekującym się placówką, do której uczęszcza dziecko (podczas dyżuru, mailowo lub za pośrednictwem sekretariatu). 

Kontakt z sekretariatem od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, telefon: 22 610-21-32, e-mail: poradnia16@ppp16.waw.pl.

Odbiór dokumentów, składanie wniosków bezpośrednio w przedsionku Poradni, w godzinach 8:00-16:00. Przyjmujemy również mailowo skany lub zdjęcia wypełnionego i podpisanego wniosku (po odwołaniu stanu epidemii rodzic/opiekun prawny dostarczy do Poradni oryginał wniosku). 

Posiedzenia Zespołów Orzekających odbywają się zgodnie z planem.

Dyżury telefoniczne i on-line pracowników Poradni -szczegółowy harmonogram poniżej.  Skorzystać można również z e-porad.

Warsztaty dla dzieci i rodziców organizowane w formie zdalnej - informacje na naszej podstronie: "Warsztaty zdalne".

Specjaliści Poradni przygotowują materiały i informacje dla dzieci i rodziców. Materiały są sukcesywnie uzupełniane i zamieszczane na naszej podstronie:  Przydatne materiały i informacje.

Nowość! Program wsparcia psychologicznego i psychodietetycznego w walce z obniżonym nastrojem "Obrona na 2 Mózgi" - więcej  w "Aktualnościach".

Psychologiczne Centrum Wsparcia dla Rodziców i Uczniów - szczegółowe informacje w "Aktualnościach".

 

DYŻURY SPECJALISTÓW


11.05.2020 PONIEDZIAŁEK
 

PSYCHOLOG PRZEDSZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Katarzyna Kulpa-Kielar 9:00-12:00 tel. 22 208 69 49
e-mail, Skype: katarzyna.kielar@ppp16.waw.pl
PSYCHOLOG SZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Magdalena Krakowian-Rząca 9:00-12:00 tel. 691 469 405
e-mail, Skype: magdalena.krakowian@ppp16.waw.pl
Anna Jabłońska 12:00-15:00 e-mail, Skype: anna.jablonska@ppp16.waw.pl
Anna Strzelczak 18:00-22:00 tel. 501 762 578
e-mail: anna.strzelczak@ppp16.waw.pl
PEDAGOG GODZINY DYŻURU KONTAKT
Dorota Dzięgielewska 12:00-15:00 tel. 511 674 600
e-mail: dorota.dziegielewska@ppp16.waw.pl
Halina Żórawińska 15:00-18:00 tel. 501 783 903
e-mail, Skype: halina.zorawinska@ppp16.waw.pl
LOGOPEDA GODZINY DYŻURU KONTAKT
Beata Tkaczyk 12:00-15:00 tel. 660 417 476
e-mail: beata.tkaczyk@ppp16.waw.pl
INTERWENT KRYZYSOWY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Pliszka 10:00-12:00 tel. 790 698 458
e-mail, Skype: anna.pliszka@ppp16.waw.pl


12.05.2020 WTOREK
 

PSYCHOLOG PRZEDSZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Roguska  9:00-12:00 tel. 513 974 451
e-mail: anna.roguska@ppp16.waw.pl
PSYCHOLOG SZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Agnieszka Niedzielska 9:00-12:00 tel. 609 252 817
e-mail: agnieszka.niedzielska@ppp16.waw.pl
Agnieszka Gratkiewicz 12:00-15:00 tel.  782 519 168
e-mail: agnieszka.gratkiewicz@ppp16.waw.pl
Anna Steinhagen 15:00-18:00 tel. 515 143 975
Skype: Anna Steinhagen PPP 16
e-mail: anna.steinhagen@ppp16.waw.pl
LOGOPEDA GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Błaszczyk-Sadowska 9:00-12:00 tel. 791 811 269
e-mail: anna.blaszczyk-sadowska@ppp16.waw.pl
MEDIATOR GODZINY DYŻURU KONTAKT
Małgorzata Drozd 15:00-19:00 tel. 532 670 052
e-mail: malgorzata.drozd@ppp16.waw.pl
INTERWENT KRYZYSOWY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Pliszka 17:00-19:00 tel. 790 698 458
e-mail, Skype: anna.pliszka@ppp16.waw.pl


13.05.2020 ŚRODA
 

PSYCHOLOG PRZEDSZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Małgorzata Ostrowska 9:00-12:00 tel. 501 587 230
e-mail, Skype: malgorzata.ostrowska@ppp16.waw.pl
Aleksandra Bałdyga 12:00-15:00 tel. 513 910 442
e-mail, Skype: aleksandra.baldyga@ppp16.waw.pl
Lidia Zienkiewicz 20:00-23:00 tel. 22 252 98 74
e-mail, Skype: lidia.zienkiewicz@ppp16.waw.pl
PSYCHOLOG SZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Danuta Iwaniszczuk 9:00-12:00 tel. 22 879 91 34
e-mail: danuta.iwaniszczuk@ppp16.waw.pl
Przemysław Marszał 9:00-12:00 tel. 693 276 725
e-mail: przemyslaw.marszal@ppp16.waw.pl
Paulina Prowińska 15:00-18:00 tel. 723 111 281
e-mail: paulina.prowinska@ppp16.waw.pl
PEDAGOG GODZINY DYŻURU KONTAKT
Joanna Awdziewicz 9:00-12:00 tel. 781 284 661
e-mail: joanna.awdziewicz@ppp16.waw.pl
LOGOPEDA GODZINY DYŻURU KONTAKT
Beata Moskała 12:00-15:00 tel. 604 799 413
e-mail: beata.moskala@ppp16.waw.pl
INTERWENT KRYZYSOWY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Pliszka 10:00-12:00 tel. 790 698 458
e-mail, Skype: anna.pliszka@ppp16.waw.pl
DORADCA ZAWODOWY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Radosława Kompowska-Marek 9:00-14:00 tel. 796 673 093
e-mail, Skype: r.kompowska@ppp16.home.pl


14.05.2020 CZWARTEK
 

PSYCHOLOG PRZEDSZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Gromek  9:00-12:00 tel. 22 409 79 58
e-mail: anna.gromek@ppp16.waw.pl
PSYCHOLOG SZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Gutenberg-Piela 9:00-12:00 tel. 515 341 038
e-mail: anna.gutenberg-piela@ppp16.waw.pl
Joanna Komorowska 12:00-15:00 tel. 731 016 217
e-mail: joanna.komorowska@ppp16.waw.pl
PEDAGOG GODZINY DYŻURU KONTAKT
Adrianna Kijuk 15:00-18:00 tel. 695 539 309
e-mail: adrianna.kijuk@ppp16.waw.pl
INTERWENT KRYZYSOWY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Pliszka 20:00-22:00 tel. 790 698 458
e-mail, Skype: anna.pliszka@ppp16.waw.pl


15.05.2020 PIĄTEK
 

PSYCHOLOG PRZEDSZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Marta Bogusławska-Michniak 9:00-12:00 Skype: marta.boguslawska-michniak@ppp16.waw.pl Marta Bogusławska PPP16
e-mail: marta.boguslawska-michniak@ppp16.waw.pl
Beata Bogdańska 18:00-22:00 Skype: Beata_Bogdańska_PPP16
e-mail, beata.bogdanska@ppp16.waw.pl
PSYCHOLOG SZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Maria Czuma-Sulej 9:00-12:00 tel. 516 290 296
e-mail: maria.czuma@ppp16.waw.pl
PEDAGOG GODZINY DYŻURU KONTAKT
Mariola Szafrańska 9:00-12:00 Skype: live:.cid.1046b3f2517f0392
e-mail: mariola.szafranska@ppp16.waw.pl
LOGOPEDA GODZINY DYŻURU KONTAKT
Joanna Skowrońska 9:00-12:00 tel. 519 108 892
e-mail: joanna.skowronska@ppp16.waw.pl
INTERWENT KRYZYSOWY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Pliszka 15:00-17:00 tel. 790 698 458
e-mail, Skype: anna.pliszka@ppp16.waw.pl

 

Kontakt

Przedszkole nr 48
„Zielony groszek”
w Warszawie

ul. Szaserów 119
04-349 Warszawa

tel: 22 610 36 04
e-mail: p48@edu.um.warszawa.pl

Mapa dojazdu

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.