101901652_2929546053781604_5816893226535092224_o

ul. Szaserów 119
04-349 Warszawa
tel: 22 610 36 04
p48@edu.um.warszawa.pl

Aktualności

List prezydenta m.st. Warszawy
28 sierpnia 2020

Szanowni Rodzice Prosze o zapoznaie się z listem prezydenta m.st. Warszawy w sprawie rozpoczęcia roku szkolnego. PISMO

Pierwszy tydzień w przedszkolu 3 ...
27 sierpnia 2020

Wrześniowa adaptacja trzylatków Drodzy Rodzice, informujemy, iż w dniach 1 - 3 września 2020 r. z uwagi na komfort i ...

Rozpoczęcie roku
27 sierpnia 2020

Szanowni Państwo, Przedszkole nr 48 „Zielony Groszek” w roku szkolnym 2020/20201 czynne będzie w godz. 7.00-17.30. Godziny ...

PRACA PORADNI PODCZAS STANU EPIDEMII OD 27.04.2020 DO 30.04.2020

W związku z wprowadzeniem w naszym kraju stanu epidemii zmianie ulega organizacja pracy Poradni. 

Z uwagi na wprowadzone ograniczenia przemieszczania i zakaz gromadzenia się nie przyjmujemy Klientów na terenie Poradni,  proponujemy natomiast formy pomocy zdalnej ograniczające bezpośredni kontakt. 

Od poniedziałku do piątku pracownicy Poradni pełnią dyżury telefoniczne i on-line.  Szczegółowy harmonogram najbliższych dyżurów znajduje się poniżej.  Skorzystać można również z e-porad.

Zapraszamy również do zapoznawania się z treściami przygotowanymi przez specjalistów Poradni oraz innymi informacjami, które mogą być przydatne dzieciom i rodzicom podczas czasu spędzanego teraz wspólnie w domu.  Materiały, sukcesywnie uzupełniane można znaleźć na naszej podstronie:  Przydatne materiały i informacje.

Proponujemy również program wsparcie psychologicznego i psychodietetycznego w walce z obniżonym nastrojem - 
"Obrona na 2 M", o którym więcej można przeczytać w Aktualnościach.

Do Państwa dyspozycji pozostaje także telefoniczny i mailowy kontakt z sekretariatem (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-14:00).  W przypadku chęci złożenia wniosku lub odebrania dokumentu można skorzystać z  istniejącego w Poradni punktu przekazania dokumentów (w przedsionku Poradni, czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-14:00).  Złożenie wniosku jest również dopuszczalne poprzez przesłanie na adres mailowy Poradni skanu lub zdjęcia wypełnionego i podpisanego wniosku pod warunkiem, że gdy stan epidemii zostanie odwołany, rodzic/opiekun prawny dostarczy do Poradni oryginał wniosku. 

Skorzystać można również z uruchomionego przez miasto stołeczne Warszawa Psychologicznego Centrum Wsparcia dla Rodziców i Uczniów - szczegółowe informacje w "Aktualnościach".

Przepraszamy Państwa za utrudnienia - dla bezpieczeństwa nas wszystkich pozostańmy w kontakcie telefonicznym i internetowym. 

 

DYŻURY SPECJALISTÓW


27.04.2020 PONIEDZIAŁEK
 

PSYCHOLOG PRZEDSZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Roguska 9:00-12:00 tel. 513 974 451
e-mail: anna.roguska@ppp16.waw.pl
Anna Knypińska 9:00-12:00 tel. 570 955 931
e-mail: anna.knypinska@ppp16.waw.pl
Aleksandra Bałdyga 12:00-15:00 tel. 513910442
e-mail, Skype: aleksandra.baldyga@ppp16.waw.pl
Katarzyna Czupryna  15:00-18:00 tel. 511 350 814
e-mail, Skype: katarzyna.czupryna@ppp16.waw.pl
PSYCHOLOG SZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Magdalena Krakowian-Rząca 9:00-12:00 tel. 691 469 405
e-mail, Skype: magdalena.krakowian@ppp16.waw.pl
Agnieszka Gratkiewicz 12:00-15:00 tel.  782 519 168
e-mail: agnieszka.gratkiewicz@ppp16.waw.pl
Danuta Iwaniszczuk 15:00-18:00 tel. 22 879 91 34
e-mail: danuta.iwaniszczuk@ppp16.waw.pl
Anna Steinhagen 15:00-18:00 tel. 515 143 975
Skype: Anna Steinhagen PPP 16
e-mail: anna.steinhagen@ppp16.waw.pl
Anna Strzelczak 18:00-22:00 tel. 501 762 578
e-mail: anna.strzelczak@ppp16.waw.pl
PEDAGOG GODZINY DYŻURU KONTAKT
Joanna Awdziewicz 9:00-12:00 tel. 781 284 661
e-mail: joanna.awdziewicz@ppp16.waw.pl
Małgorzata Księżycka 12:00-15:00 tel. 514 720 206
e-mail: malgorzata.ksiezycka@ppp16.waw.pl
LOGOPEDA GODZINY DYŻURU KONTAKT
Joanna Skowrońska 12:00-15:00 tel. 519 108 892
e-mail: joanna.skowronska@ppp16.waw.pl
Beata Tkaczyk 19:00-21:00 tel. 660 417 476
e-mail: beata.tkaczyk@ppp16.waw.pl
INTERWENT KRYZYSOWY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Pliszka 10:00-11:00 tel. 790 698 458
e-mail, Skype: anna.pliszka@ppp16.waw.pl


28.04.2020 WTOREK
 

PSYCHOLOG PRZEDSZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Beata Bogdańska  8:00-11:00 Skype: Beata_Bogdańska_PPP16
e-mail: beata.bogdanska@ppp16.waw.pl
PSYCHOLOG SZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Agnieszka Niedzielska 9:00-12:00 tel. 609 252 817
e-mail: agnieszka.niedzielska@ppp16.waw.pl
Paulina Prowińska 15:00-18:00 tel. 723 111 281
e-mail: paulina.prowinska@ppp16.waw.pl
PEDAGOG GODZINY DYŻURU KONTAKT
Dorota Dzięgielewska 12:00-15:00 tel. 511 674 600
e-mail: dorota.dziegielewska@ppp16.waw.pl
Dorota Drzymulska 15:00-18:00 e-mail: dorota.drzymulska@ppp16.waw.pl
zoom (po wcześniejszym kontakcie mailowym)
TERAPEUTA SI GODZINY DYŻURU KONTAKT
Ewa Grzybowska 12:00-15:00 tel. 503 756 014
e-mail: ewa.grzybowska@ppp16.waw.pl
INTERWENT KRYZYSOWY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Pliszka 17:00-19:00 tel. 790 698 458
e-mail, Skype: anna.pliszka@ppp16.waw.pl
MEDIATOR GODZINY DYŻURU KONTAKT
Małgorzata Drozd 15:00-17:00 tel. 532 670 052
e-mail: malgorzata.drozd@ppp16.waw.pl


29.04.2020 ŚRODA
 

PSYCHOLOG PRZEDSZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Lidia Zienkiewicz 12:00-15:00 tel. 22 252 98 74
e-mail: lidia.zienkiewicz@ppp16.waw.pl
PSYCHOLOG SZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Jabłońska 9:00-12:00 e-mail, Skype: anna.jablonska@ppp16.waw.pl
PEDAGOG GODZINY DYŻURU KONTAKT
Mariola Szafrańska 9:00-12:00 Skype: live:.cid.1046b3f2517f0392
e-mail: mariola.szafranska@ppp16.waw.pl
Dorota Drzymulska 15:00-18:00 e-mail: dorota.drzymulska@ppp16.waw.pl
zoom (po wcześniejszym kontakcie mailowym)
INTERWENT KRYZYSOWY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Pliszka 10:00-12:00 tel. 790 698 458
e-mail, Skype: anna.pliszka@ppp16.waw.pl


30.04.2020 CZWARTEK
 

PSYCHOLOG PRZEDSZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Marta Bogusławska-Michniak 9:00-12:00 Skype: marta.boguslawska-michniak@ppp16.waw.pl Marta Bogusławska PPP16
e-mail: marta.boguslawska-michniak@ppp16.waw.pl
Anna Gromek 12:00-15:00 tel. 22 409 79 58
e-mail: anna.gromek@ppp16.waw.pl
PSYCHOLOG SZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Przemysław Marszał 9:00-12:00 tel. 693 276 725
e-mail: przemyslaw.marszal@ppp16.waw.pl
Joanna Komorowska 12:00-15:00 tel. 731 016 217
e-mail: joanna.komorowska@ppp16.waw.pl
PEDAGOG GODZINY DYŻURU KONTAKT
Adrianna Kijuk 15:00-18:00 tel. 695 539 309
e-mail: adrianna.kijuk@ppp16.waw.pl
LOGOPEDA GODZINY DYŻURU KONTAKT
Beata Moskała 9:00-12:00 tel. 604 799 413
e-mail, Skype: beata.moskala@ppp16.waw.pl
INTERWENT KRYZYSOWY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Pliszka 20:00-22:00 tel. 790 698 458
e-mail, Skype: anna.pliszka@ppp16.waw.pl

 

Kontakt

Przedszkole nr 48
„Zielony groszek”
w Warszawie

ul. Szaserów 119
04-349 Warszawa

tel: 22 610 36 04
e-mail: p48@edu.um.warszawa.pl

Mapa dojazdu

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.