101901652_2929546053781604_5816893226535092224_o

ul. Szaserów 119
04-349 Warszawa
tel: 22 610 36 04
p48@edu.um.warszawa.pl

Aktualności

List prezydenta m.st. Warszawy
28 sierpnia 2020

Szanowni Rodzice Prosze o zapoznaie się z listem prezydenta m.st. Warszawy w sprawie rozpoczęcia roku szkolnego. PISMO

Pierwszy tydzień w przedszkolu 3 ...
27 sierpnia 2020

Wrześniowa adaptacja trzylatków Drodzy Rodzice, informujemy, iż w dniach 1 - 3 września 2020 r. z uwagi na komfort i ...

Rozpoczęcie roku
27 sierpnia 2020

Szanowni Państwo, Przedszkole nr 48 „Zielony Groszek” w roku szkolnym 2020/20201 czynne będzie w godz. 7.00-17.30. Godziny ...

PRACA PORADNI PODCZAS STANU EPIDEMII - DYŻURY SPECJALISTÓW

 

DYŻURY SPECJALISTÓW


18.05.2020 PONIEDZIAŁEK
 

PSYCHOLOG SZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Magdalena Krakowian-Rząca 9:00-12:00 tel. 691 469 405
e-mail, Skype: magdalena.krakowian@ppp16.waw.pl
Przemysław Marszał 9:00-12:00 tel. 693 276 725
e-mail: przemyslaw.marszal@ppp16.waw.pl
Agnieszka Niedzielska 12:00-15:00 tel. 609 252 817
e-mail: agnieszka.niedzielska@ppp16.waw.pl
Anna Jabłońska 15:00-18:00 e-mail, Skype: anna.jablonska@ppp16.waw.pl
Anna Strzelczak 18:00-22:00 tel. 501 762 578
e-mail: anna.strzelczak@ppp16.waw.pl
LOGOPEDA GODZINY DYŻURU KONTAKT
Beata Tkaczyk 9:00-12:00 tel. 660 417 476
e-mail: beata.tkaczyk@ppp16.waw.pl
INTERWENT KRYZYSOWY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Pliszka 10:00-12:00 tel. 790 698 458
e-mail, Skype: anna.pliszka@ppp16.waw.pl
MEDIATOR GODZINY DYŻURU KONTAKT
Małgorzata Drozd 9:00-11:00 tel. 532 670 052
e-mail: malgorzata.drozd@ppp16.waw.pl

19.05.2020 WTOREK
 

PSYCHOLOG PRZEDSZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Małgorzata Ostrowska 9:00-12:00 tel. 501 587 230
e-mail, Skype: malgorzata.ostrowska@ppp16.waw.pl
PSYCHOLOG SZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Maria Czuma-Sulej 9:00-12:00 tel. 516 290 296
e-mail: maria.czuma@ppp16.waw.pl
Anna Steinhagen 9:00-12:00 tel. 515 143 975
e-mail: anna.steinhagen@ppp16.waw.pl
Danuta Iwaniszczuk 15:00-18:00 tel. 22 879 91 34
e-mail: danuta.iwaniszczuk@ppp16.waw.pl
INTERWENT KRYZYSOWY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Pliszka 17:00-19:00 tel. 790 698 458
e-mail, Skype: anna.pliszka@ppp16.waw.pl

20.05.2020 ŚRODA
 

PSYCHOLOG PRZEDSZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Katarzyna Czupryna 15:00-18:00 tel. 511 350 814
e-mail, Skype: katarzyna.czupryna@ppp16.waw.pl
Lidia Zienkiewicz 20:00-23:00 tel. 22 252 98 74
e-mail, Skype: lidia.zienkiewicz@ppp16.waw.pl
PEDAGOG GODZINY DYŻURU KONTAKT
Joanna Awdziewicz 9:00-12:00 tel. 781 284 661
e-mail: joanna.awdziewicz@ppp16.waw.pl
Małgorzata Księżycka 9:00-12:00 tel. 514 720 206
e-mail: malgorzata.ksiezycka@ppp16.waw.pl
TERAPEUTA SI GODZINY DYŻURU KONTAKT
Ewa Grzybowska 12:00-15:00 tel. 503 756 014
e-mail: ewa.grzybowska@ppp16.waw.pl
INTERWENT KRYZYSOWY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Pliszka 10:00-12:00 tel. 790 698 458
e-mail, Skype: anna.pliszka@ppp16.waw.pl
DORADCA ZAWODOWY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Radosława Kompowska-Marek 9:00-14:00 tel. 796 673 093
e-mail, Skype: r.kompowska@ppp16.home.pl

21.05.2020 CZWARTEK
 

PSYCHOLOG PRZEDSZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Katarzyna Kulpa-Kielar 9:00-12:00 tel. 22 208 69 49
e-mail, Skype: katarzyna.kielar@ppp16.waw.pl
Beata Bogdańska 12:00-15:00 Skype: Beata_Bogdańska_PPP16
e-mail, beata.bogdanska@ppp16.waw.pl
PSYCHOLOG SZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Agnieszka Gratkiewicz  12:00-15:00 tel.  782 519 168
e-mail: agnieszka.gratkiewicz@ppp16.waw.pl
Paulina Prowińska 15:00-18:00 tel. 723 111 281
e-mail: paulina.prowinska@ppp16.waw.pl
LOGOPEDA GODZINY DYŻURU KONTAKT
Beata Moskała 12:00-15:00 tel. 604 799 413
e-mail: beata.moskala@ppp16.waw.pl
INTERWENT KRYZYSOWY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Pliszka 20:00-22:00 tel. 790 698 458
e-mail, Skype: anna.pliszka@ppp16.waw.pl

22.05.2020 PIĄTEK
 

PSYCHOLOG PRZEDSZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Marta Bogusławska-Michniak 9:00-12:00 Skype: marta.boguslawska-michniak@ppp16.waw.pl Marta Bogusławska PPP16
e-mail: marta.boguslawska-michniak@ppp16.waw.pl
PSYCHOLOG SZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Gutenberg-Piela 12:00-15:00 tel. 515 341 038
e-mail: anna.gutenberg-piela@ppp16.waw.pl
PEDAGOG GODZINY DYŻURU KONTAKT
Mariola Szafrańska 9:00-12:00 Skype: live:.cid.1046b3f2517f0392
e-mail: mariola.szafranska@ppp16.waw.pl

WAŻNE!

Przed wizytą w Poradni prosimy, by zapoznać się z zasadami obowiązującymi podczas wizyty w Poradni, które umieszczone są na podstronie: Procedura postępowania dla dzieci i rodziców/opiekunów pełnoletnich uczniów w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 16 w Warszawie w celu minimalizowania ryzyka zarażeniai rozprzestrzeniania się  koronawirusa SARS-CoV-2

Zachęcamy, by przed wizytą wspólnie z najmłodszymi dziećmi obejrzeć poniższą animację:


Klauzula informacyjna RODO - przeciwdziałanie COVID-19 - do zapoznania się na podstronie: Klauzula informacyjna RODO przeciwdziałanie COVID-19

Kontakt

Przedszkole nr 48
„Zielony groszek”
w Warszawie

ul. Szaserów 119
04-349 Warszawa

tel: 22 610 36 04
e-mail: p48@edu.um.warszawa.pl

Mapa dojazdu

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.