101901652_2929546053781604_5816893226535092224_o

ul. Szaserów 119
04-349 Warszawa
tel: 22 610 36 04
p48@edu.um.warszawa.pl

Aktualności

Święto Jabłka
24 września 2020

Święto Jabłka 29 września (wtorek) w Zielony Groszku - Śwęto Jabłka! Prosimy, aby kazde dziecko było ubrane w jabłkowe kolory - ...

List prezydenta m.st. Warszawy
28 sierpnia 2020

Szanowni Rodzice Prosze o zapoznaie się z listem prezydenta m.st. Warszawy w sprawie rozpoczęcia roku szkolnego. PISMO

Pierwszy tydzień w przedszkolu 3 ...
27 sierpnia 2020

Wrześniowa adaptacja trzylatków Drodzy Rodzice, informujemy, iż w dniach 1 - 3 września 2020 r. z uwagi na komfort i ...

PRACA PORADNI PODCZAS STANU EPIDEMII - DYŻURY SPECJALISTÓW OD 8 CZERWCA 2020

 

DYŻURY SPECJALISTÓW


8.06.2020 PONIEDZIAŁEK
 

PSYCHOLOG PRZEDSZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Katarzyna Czupryna 9:00-12:00 tel. 511 350 814
e-mail, Skype: katarzyna.czupryna@ppp16.waw.pl
PSYCHOLOG SZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Magdalena Krakowian-Rząca 9:00-12:00 tel. 691 469 405
e-mail, Skype: magdalena.krakowian@ppp16.waw.pl
Przemysław Marszał 9:00-12:00 tel. 693 276 725
e-mail: przemyslaw.marszal@ppp16.waw.pl
Anna Jabłońska 12:00-15:00 e-mail, Skype: anna.jablonska@ppp16.waw.pl
Maria Czuma-Sulej 15:00-18:00 tel. 516 290 296
e-mail: maria.czuma@ppp16.waw.pl
Anna Strzelczak 18:00-22:00 tel. 501 762 578
e-mail: anna.strzelczak@ppp16.waw.pl
PEDAGOG GODZINY DYŻURU KONTAKT
Dorota Dzięgielewska 9:00-12:00 tel. 511 674 600
e-mail: dorota.dziegielewska@ppp16.waw.pl
Małgorzata Księżycka 12:00-15:00 tel. 514 720 206
e-mail: malgorzata.ksiezycka@ppp16.waw.pl
Joanna Awdziewicz 12:00-15:00 tel. 781 284 661
e-mail: joanna.awdziewicz@ppp16.waw.pl
LOGOPEDA GODZINY DYŻURU KONTAKT
Joanna Skowrońska 9:00-12:00 tel. 519 108 892
e-mail: joanna.skowronska@ppp16.waw.pl
TERAPEUTA SI GODZINY DYŻURU KONTAKT
Ewa Grzybowska 9:00-12:00 tel. 503 756 014
e-mail: ewa.grzybowska@ppp16.waw.pl
MEDIATOR GODZINY DYŻURU KONTAKT
Małgorzata Drozd 9:00-13:00 tel. 532 670 052
e-mail: malgorzata.drozd@ppp16.waw.pl
INTERWENT KRYZYSOWY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Pliszka 10:00-12:00 tel. 790 698 458
e-mail, Skype: anna.pliszka@ppp16.waw.pl

9.06.2020 WTOREK
 

PSYCHOLOG PRZEDSZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Małgorzata Ostrowska 9:00-12:00 tel. 501 587 230
e-mail, Skype: malgorzata.ostrowska@ppp16.waw.pl
Beata Bogdańska 18:00-22:00 Skype: Beata_Bogdańska_PPP16
e-mail, beata.bogdanska@ppp16.waw.pl
PSYCHOLOG SZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Agnieszka Gratkiewicz  9:00-12:00 tel.  782 519 168
e-mail: agnieszka.gratkiewicz@ppp16.waw.pl
Anna Steinhagen 12:00-15:00 tel. 515 143 975
e-mail: anna.steinhagen@ppp16.waw.pl
Paulina Prowińska 15:00-18:00 tel. 723 111 281
e-mail: paulina.prowinska@ppp16.waw.pl
PEDAGOG GODZINY DYŻURU KONTAKT
Halina Żórawińska 15:00-18:00 tel. 501 783 903
e-mail: halina.zorawinska@ppp16.waw.pl
LOGOPEDA GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Błaszczyk-Sadowska 9:00-12:00 tel. 791 811 269
e-mail: anna.blaszczyk-sadowska@ppp16.waw.pl

10.06.2020 ŚRODA
 

PSYCHOLOG PRZEDSZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Gromek 9:00-12:00 tel. 22 409 79 58
e-mail, Skype: anna.gromek@ppp16.waw.pl
Katarzyna Kulpa-Kielar 12:00-15:00 tel. 22 208 69 49
e-mail, Skype: katarzyna.kielar@ppp16.waw.pl
Anna Knypińska 15:00-18:00 tel. 570 955 931
e-mail, Skype: anna.knypinska@ppp16.waw.pl
Lidia Zienkiewicz 20:00-23:00 tel. 22 252 98 74
e-mail: lidia.zienkiewicz@ppp16.waw.pl
PSYCHOLOG SZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Gutenberg-Piela 9:00-12:00 tel. 515 341 038
e-mail: anna.gutenberg-piela@ppp16.waw.pl
LOGOPEDA GODZINY DYŻURU KONTAKT
Beata Moskała 9:00-12:00 tel. 604 799 413
e-mail: beata.moskala@ppp16.waw.pl
TERAPEUTA SI GODZINY DYŻURU KONTAKT
Justyna Smorczewska 9:00-12:00 tel. 736 375 350
e-mail: justyna.smorczewska@ppp16.waw.pl
INTERWENT KRYZYSOWY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Pliszka 10:00-12:00 tel. 790 698 458
e-mail, Skype: anna.pliszka@ppp16.waw.pl

12.06.2020 PIĄTEK
 

PSYCHOLOG PRZEDSZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Marta Bogusławska-Michniak 9:00-12:00 Skype: marta.boguslawska-michniak@ppp16.waw.pl Marta Bogusławska PPP16
e-mail: marta.boguslawska-michniak@ppp16.waw.pl
Anna Roguska 12:00-15:00 tel. 513 974 451
e-mail: anna.roguska@ppp16.waw.pl
PSYCHOLOG SZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Danuta Iwaniszczuk 9:00-12:00 tel. 22 879 91 34
e-mail: danuta.iwaniszczuk@ppp16.waw.pl
PEDAGOG GODZINY DYŻURU KONTAKT
Mariola Szafrańska-Kowalska 9:00-12:00 Skype: live:.cid.1046b3f2517f0392
e-mail: mariola.szafranska@ppp16.waw.pl
LOGOPEDA GODZINY DYŻURU KONTAKT
Beata Tkaczyk 9:00-12:00 tel. 660 417 476
e-mail: beata.tkaczyk@ppp16.waw.pl
INTERWENT KRYZYSOWY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Pliszka 13:00-15:00 tel. 790 698 458
e-mail, Skype: anna.pliszka@ppp16.waw.pl

 

Kontakt

Przedszkole nr 48
„Zielony groszek”
w Warszawie

ul. Szaserów 119
04-349 Warszawa

tel: 22 610 36 04
e-mail: p48@edu.um.warszawa.pl

Mapa dojazdu

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.