Aktualności

Nowe wytyczne GIS
6 lipca 2020

Szanowni Rodzice W związkuz z opublikowaniem nowych wytycznych GIS oraz pojawieniem się wolnych miejsc w grupach prosze o kontakt osoby ...

Zawieszenie zajęć 13 lipca
6 lipca 2020

SZANOWNI RODZICE W ZWIĄZKU Z ORGANIZACJĄ WYORÓW PREZYDENCKICH W PLACÓWCE ...

Ankieta Opieka Wakacyjna
18 czerwca 2020

SZANOWNI RODZICE PILNA ANKIETA DOTYCZĄCA OPIEKI WAKACYJNEJ PROSIMY O WYPEŁNIENIE I ODESŁANIE DO 24 CZERWCA ANKIETA WAKACYJNA

PRACA PORADNI PODCZAS STANU EPIDEMII - DYŻURY SPECJALISTÓW OD 1 CZERWCA 2020

Szanowni Państwo, 


od 4 maja 2020 r. Poradnia nr 16 wznawia działalność diagnostyczną w zakresie wydawania dokumentów niezbędnych do organizacji kształcenia dzieci/ młodzieży i ważnych dla ich przyszłości edukacyjnej. W pierwszej kolejności zapraszamy uczniów potrzebujących pilnie orzeczeń o potrzebie kształcenia specjalnego. 

Ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii diagnozy w Poradni odbywają się wyłącznie po wcześniejszym umówieniu wizyty.

W celu umówienia wizyty diagnostycznej należy skontaktować się bezpośrednio ze specjalistą opiekującym się placówką, do której uczęszcza dziecko (podczas dyżuru, mailowo lub za pośrednictwem sekretariatu). 

Kontakt z sekretariatem od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00, telefon: 22 610-21-32, e-mail: poradnia16@ppp16.waw.pl. W soboty Poradnia jest nieczynna.

Odbiór dokumentów, składanie wniosków bezpośrednio w przedsionku Poradni, w godzinach 8:00-18:00. Przyjmujemy również mailowo skany lub zdjęcia wypełnionego i podpisanego wniosku (po odwołaniu stanu epidemii rodzic/opiekun prawny dostarczy do Poradni oryginał wniosku). 

Posiedzenia Zespołów Orzekających odbywają się zgodnie z planem.

Dyżury telefoniczne i on-line pracowników Poradni -szczegółowy harmonogram poniżej.  Skorzystać można również z e-porad.

Warsztaty dla dzieci i rodziców organizowane w formie zdalnej - informacje na naszej podstronie: "Warsztaty zdalne".

Specjaliści Poradni przygotowują materiały i informacje dla dzieci i rodziców. Materiały są sukcesywnie uzupełniane i zamieszczane na naszej podstronie:  Przydatne materiały i informacje, oraz na naszym fanpage'u: https://www.facebook.com/PPPnr16/

Nowość! Program wsparcia psychologicznego i psychodietetycznego w walce z obniżonym nastrojem "Obrona na 2 Mózgi" - więcej  w "Aktualnościach".

Psychologiczne Centrum Wsparcia dla Rodziców i Uczniów - szczegółowe informacje w "Aktualnościach".


WAŻNE!

Przed wizytą w Poradni prosimy, by zapoznać się z zasadami obowiązującymi podczas wizyty w Poradni, które umieszczone są na podstronie: Procedura postępowania dla dzieci i rodziców/opiekunów pełnoletnich uczniów w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 16 w Warszawie w celu minimalizowania ryzyka zarażeniai rozprzestrzeniania się  koronawirusa SARS-CoV-2

Zachęcamy, by przed wizytą wspólnie z najmłodszymi dziećmi obejrzeć poniższą animację:


Klauzula informacyjna RODO - przeciwdziałanie COVID-19 - do zapoznania się na podstronie: Klauzula informacyjna RODO przeciwdziałanie COVID-19




DYŻURY SPECJALISTÓW


1.06.2020 PONIEDZIAŁEK
 

PSYCHOLOG PRZEDSZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Katarzyna Czupryna 9:00-12:00 tel. 511 350 814
e-mail, Skype: katarzyna.czupryna@ppp16.waw.pl
PSYCHOLOG SZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Magdalena Krakowian-Rząca 9:00-12:00 tel. 691 469 405
e-mail, Skype: magdalena.krakowian@ppp16.waw.pl
Anna Jabłońska 12:00-15:00 e-mail, Skype: anna.jablonska@ppp16.waw.pl
Maria Czuma-Sulej 15:00-18:00 tel. 516 290 296
e-mail: maria.czuma@ppp16.waw.pl
Anna Strzelczak 18:00-22:00 tel. 501 762 578
e-mail: anna.strzelczak@ppp16.waw.pl
PEDAGOG GODZINY DYŻURU KONTAKT
Dorota Dzięgielewska 9:00-12:00 tel. 511 674 600
e-mail: dorota.dziegielewska@ppp16.waw.pl
Małgorzata Księżycka 12:00-15:00 tel. 514 720 206
e-mail: malgorzata.ksiezycka@ppp16.waw.pl
LOGOPEDA GODZINY DYŻURU KONTAKT
Joanna Skowrońska 9:00-12:00 tel. 519 108 892
e-mail: joanna.skowronska@ppp16.waw.pl
MEDIATOR GODZINY DYŻURU KONTAKT
Małgorzata Drozd 9:00-13:00 tel. 532 670 052
e-mail: malgorzata.drozd@ppp16.waw.pl
INTERWENT KRYZYSOWY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Pliszka 10:00-12:00 tel. 790 698 458
e-mail, Skype: anna.pliszka@ppp16.waw.pl

2.06.2020 WTOREK
 

PSYCHOLOG PRZEDSZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Małgorzata Ostrowska 9:00-12:00 tel. 501 587 230
e-mail, Skype: malgorzata.ostrowska@ppp16.waw.pl
Katarzyna Kulpa-Kielar 18:00-22:00 tel. 22 208 69 49
e-mail, Skype: katarzyna.kielar@ppp16.waw.pl
PSYCHOLOG SZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Gutenberg-Piela 9:00-12:00 tel. 515 341 038
e-mail: anna.gutenberg-piela@ppp16.waw.pl
Anna Steinhagen 15:00-18:00 tel. 515 143 975
e-mail: anna.steinhagen@ppp16.waw.pl
PEDAGOG GODZINY DYŻURU KONTAKT
Halina Żórawińska 12:00-15:00 tel. 501 783 903
e-mail: halina.zorawinska@ppp16.waw.pl
LOGOPEDA GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Błaszczyk-Sadowska 9:00-12:00 tel. 791 811 269
e-mail: anna.blaszczyk-sadowska@ppp16.waw.pl
INTERWENT KRYZYSOWY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Pliszka 17:00-19:00 tel. 790 698 458
e-mail, Skype: anna.pliszka@ppp16.waw.pl

3.06.2020 ŚRODA
 

PSYCHOLOG PRZEDSZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Gromek 9:00-12:00 tel. 22 409 79 58
e-mail, Skype: anna.gromek@ppp16.waw.pl
Lidia Zienkiewicz 20:00-23:00 tel. 22 252 98 74
e-mail: lidia.zienkiewicz@ppp16.waw.pl
PSYCHOLOG SZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Agnieszka Gratkiewicz  9:00-12:00 tel.  782 519 168
e-mail: agnieszka.gratkiewicz@ppp16.waw.pl
PEDAGOG GODZINY DYŻURU KONTAKT
Joanna Awdziewicz 9:00-12:00 tel. 781 284 661
e-mail: joanna.awdziewicz@ppp16.waw.pl
TERAPEUTA SI GODZINY DYŻURU KONTAKT
Ewa Grzybowska 12:00-15:00 tel. 503 756 014
e-mail: ewa.grzybowska@ppp16.waw.pl
INTERWENT KRYZYSOWY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Pliszka 10:00-12:00 tel. 790 698 458
e-mail, Skype: anna.pliszka@ppp16.waw.pl

4.06.2020 CZWARTEK
 

PSYCHOLOG PRZEDSZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Marta Bogusławska-Michniak 9:00-12:00 Skype: marta.boguslawska-michniak@ppp16.waw.pl Marta Bogusławska PPP16
e-mail: marta.boguslawska-michniak@ppp16.waw.pl
PSYCHOLOG SZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Paulina Prowińska 15:00-18:00 tel. 723 111 281
e-mail: paulina.prowinska@ppp16.waw.pl
PEDAGOG GODZINY DYŻURU KONTAKT
Adrianna Kijuk 15:00-18:00 tel. 695 539 309
e-mail, Skype: adrianna.kijuk@ppp16.waw.pl
LOGOPEDA GODZINY DYŻURU KONTAKT
Beata Moskała 9:00-12:00 tel. 604 799 413
e-mail: beata.moskala@ppp16.waw.pl
INTERWENT KRYZYSOWY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Pliszka 20:00-22:00 tel. 790 698 458
e-mail, Skype: anna.pliszka@ppp16.waw.pl

5.06.2020 PIĄTEK
 

PSYCHOLOG PRZEDSZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Roguska 12:00-15:00 tel. 513 974 451
e-mail: anna.roguska@ppp16.waw.pl
Beata Bogdańska 18:00-22:00 Skype: Beata_Bogdańska_PPP16
e-mail, beata.bogdanska@ppp16.waw.pl
PSYCHOLOG SZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Danuta Iwaniszczuk 9:00-12:00 tel. 22 879 91 34
e-mail: danuta.iwaniszczuk@ppp16.waw.pl
PEDAGOG GODZINY DYŻURU KONTAKT
Mariola Szafrańska-Kowalska 9:00-12:00 Skype: live:.cid.1046b3f2517f0392
e-mail: mariola.szafranska@ppp16.waw.pl

 

Kontakt

Przedszkole nr 48
„Zielony groszek”
w Warszawie

ul. Szaserów 119
04-349 Warszawa

tel: 22 610 36 04
e-mail: p48@edu.um.warszawa.pl

Mapa dojazdu

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.