Aktualności

Nowe wytyczne GIS
6 lipca 2020

Szanowni Rodzice W związkuz z opublikowaniem nowych wytycznych GIS oraz pojawieniem się wolnych miejsc w grupach prosze o kontakt osoby ...

Zawieszenie zajęć 13 lipca
6 lipca 2020

SZANOWNI RODZICE W ZWIĄZKU Z ORGANIZACJĄ WYORÓW PREZYDENCKICH W PLACÓWCE ...

Ankieta Opieka Wakacyjna
18 czerwca 2020

SZANOWNI RODZICE PILNA ANKIETA DOTYCZĄCA OPIEKI WAKACYJNEJ PROSIMY O WYPEŁNIENIE I ODESŁANIE DO 24 CZERWCA ANKIETA WAKACYJNA

Regulamin Przedszkola

Zasady Bezpieczeństwa obowiązujące w Przedszkolu nr 48  „Zielony Groszek” ul. Szaserów 119 w Warszawie

1. Dzieci są przyprowadzane do przedszkola w godzinach 06.30– 09.00. W tych godzinach drzwi przedszkola są otwarte, a w szatni pełni dyżur pracownik przedszkola. Przybycie późniejsze naraża dziecko na niepełne korzystanie z zajęć dydaktycznych jak i rozprasza pozostałe dzieci, które uczestniczą w zajęciach. W przypadku przybycia dziecka po godzinie 09.00 – prosimy o telefoniczne zgłaszanie tego faktu do godziny 09.00. Gdy dziecko jest przyprowadzane poza tymi godzinami, rodzic jest zobowiązany do przekazania dziecka bezpośrednio pod opiekę nauczyciela.

2. Dzieci są odbierane w godzinach:12.30 – 13.00 oraz 15.00 – 17.30. W tych godzinach drzwi przedszkola są otwarte, a w szatni pełni dyżur pracownik przedszkola.

3. Dzieci muszą być przyprowadzane do przedszkola przez rodziców/opiekunów i przekazywane bezpośrednio do grupy pod opiekę nauczyciela lub innego pracownika przedszkola.

4. Dzieci odbierane są bezpośrednio z grupy przez rodziców lub pisemnie upoważnione przez rodziców osoby pełnoletnie. Pisemne upoważnienie rodzice składają nauczycielowi opiekującemu się dzieckiem. Nie honorujemy upoważnień telefonicznych. Nauczyciel jest zobowiązany do sprawdzenia tożsamości osoby odbierającej dziecko, a osoby upoważnione przez rodziców do odbioru dzieci są zobligowane do udokumentowania swojej tożsamości.

5. Osoby nietrzeźwe nie mają prawa odbierać dziecka z przedszkola.

6. Prosimy o sprawne i szybkie odbieranie dzieci – szatnia, ze względu na zachowanie bezpieczeństwa, nie jest miejscem do zabaw.Odbieranie dzieci z ogrodu polega na zgłoszeniu się do nauczyciela, pod którego opieką jest dziecko i odebraniu dziecka bezpośrednio od wychowawcy. Od tego momentu rodzic/opiekun przejmuje opiekę i odpowiedzialność nad dzieckiem. Podczas przebywania w ogrodzie rodzice/opiekunowie: zwracają uwagę swojemu dziecku, gdy się nieodpowiednio bawi, zagraża bezpieczeństwu swojemu lub innych dzieci; nie dają swojemu dziecku jedzenia, picia, słodyczy przyniesionych ze sobą. Ze względu na bezpieczeństwo wszystkich dzieci na terenie ogrodu zabroniona jest jazda na: rowerach, hulajnogach, deskorolkach, łyżworolkach i innym sprzęcie jeżdżącym.

7. Przedszkole jest otwarte od 06.30 do 17.30, jednak dziecko nie powinno przebywać w przedszkolu dłużej niż 9 godzin.

Kontakt

Przedszkole nr 48
„Zielony groszek”
w Warszawie

ul. Szaserów 119
04-349 Warszawa

tel: 22 610 36 04
e-mail: p48@edu.um.warszawa.pl

Mapa dojazdu

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.